top of page

MT 155 -MS LEPIACI TMEL 290 ML ČIERNY

MT155 MS LEPIACI TMEL ČIERNY - tmel so zvýšenou priľnavosťou, vysokou elasticitou dobre absorbujúci vibrácie.

MT 155 -MS LEPIACI TMEL 290 ML ČIERNY

VÝHODY


Ekonomický produkt: jednoduchá a rýchla aplikácia produktu, vysoká priľnavosť a to aj na vlhkom povrchu, šetrí čas a prácu.

Preukázaná účinnosť:zloženie z MS polymérov, vysoká pružnosť a dobrá odolnosť v exteriéroch.

Bezpečné použitie: prípravok je bez rozpúšťadiel a bez zápachu.

Ďalšie výhody: výrobok je prelakovateľný.

SPÔSOB POUŽITIA


Povrchy musia byť čisté a nesmie byť na nich prach, oleje, alebo iné nečistoty a mastnoty. Môže se nanášať aj na vlhké povrchy (nie však mokré). Okolitá teplota by sa mala pohybovať mezi 5 a 35°C a teplota výrobku by nemala klesnúť pod 10°C, aby sa predišlo ťažkostiam pri vytláčaní z tuby. Prostriedok naniesť manuálnou alebo pneumatickou vytláčacou pištoľou. Odrežte hrot kartuše tak, aby bola umožnená správna aplikácia. V prípade potreby uhladiť špachtľou alebo iným nástrojom navlhčeným vo vode s malým množstvom čistiaceho prostriedku. Na čistenie použiť rozpúšťadlo typu DD 454. V prípade zaschnutia odstrániť mechanickými prostriedkami.

DÁVKOVANIE


Údaje o výdatnosti: 290 / plocha rezu (mm2) = lepené metre / tuba.

POPIS


MT155 MS LEPIACI TMEL - tmel so zvýšenou priľnavosťou, vysokou elasticitou dobre absorbujúci vibrácie. Má veľmi dobrú odolnosť proti pôsobeniu UV žiarenia, vlhkosti a dažďovej vode. Svoje vlastnosti si uchováva aj pri teplotách -30 st. C - + 80 st. C. Je použiteľný na vlhkých plochách  s výbornou chemickou odolnosťou voči kyselinám, zásadám, mastnotám a olejom. Neobsahuje termoplasty, rozpúšťadlá, nespôsobuje zápach a nezanecháva žiadne škodlivé látky. Je premaľovateľný väčšinou bežne dostupných farieb.

Dokumenty na stiahnutie


Informačný list: MT 155

bottom of page