top of page

Kariéra v TEMZIS s.r.o.

Ste komunikačne nadaný, rád obchodujete, zaujíma Vás ekológia, biotechnológie, a pritom chcete byť v práci absolútne nezávislý?  Možno práve pre Vás je práca obchodného zástupcu spoločnosti TEMZIS presne to, čo hľadáte.

Náplň práce a zodpovednosti zamestnanca

  • Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov

  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, ich pravidelné návštevy

  • Plánovanie dňa a organizovanie stretnutí – 8-10 návštev denne

  • Prezentácie výrobkov

  • Vypracovávanie cenových ponúk

  • Uzatváranie objednávok

  • Budovanie vzťahov so zákazníkmi pre dlhodobý predaj

  • Technické a obchodné poradenstvo

  • Denný reporting a bežná administratíva pomocou CRM systému

Čo požadujeme od uchádzača o prácu?

  • Živnostenský list

  • Bydlisko v obsluhovanej oblasti

  • Vodičský preukaz B

  • Prax vo vedení motorového vozidla

  • Uzatvorená poistka pre škody spôsobené pri práci

  • Obchodno – technické zručnosti

  • Osobné nasadenie, silnú vnútornú motiváciu a chuť do práce

  • Komunikačné schopnosti a sebaisté vystupovanie

  • Schopnosť argumentovať

  • Základné digitálne zručnosti – textový editor, e–mailový klient, tabuľkový procesor

Čo ponúkame?

  • Bezplatné technické a obchodné školenia

  • Výhradné zastúpenie u zákazníkov na zmluvnom území

  • Pružná pracovná doba

  • Nadpriemerné progresívne odmeňovanie v závislosti na výsledkoch práce – možnosť zarobiť si dosť peňazí na slušný život

  • Finančná podpora v prvých troch mesiacoch zmluvného vzťahu

  • Mobilný telefón

  • Služobné motorové vozidlo

  • Zľava na firemné výrobky

  • Práca vo vlastnom regióne

  • Potrebné technické vybavenie zdarma

Momentálne hľadáme obchodných zástupcov pre tieto lokality:

  • Košický kraj

  • Orava a Žilinsko

  • Okresy: Krupina, Detva, Lučenec, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Revúca, Rožňava

  • Prešovský kraj

Jedná sa o prevzatie existujúcich zákazníkov, pokračovanie v rozbehnutých obchodoch a akvizícia nových klientov.

Muži v jednání
temzis-logo.png

TEMZIS je slovenská spoločnosť - distribútor moderných chemických produktov španielskej spoločnosti A&B Laboratorios de Biotecnología S.A.U., ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou ekologických chemických a biochemických produktov pre čistenie a údržbu priestorov, strojov a zariadení v širokom spektre oblastí priemyslu, služieb a verejného sektora.

bottom of page