top of page

TE 155 TEMCLEAN F

TE 155 Multičistiaca pena na čistenie a odmastenie rôznych citlivých povrchov od nečistoty hlavne organického pôvodu.

TE 155 TEMCLEAN F

VÝHODY


• Neroztekáva sa

• Čistí organickú nečistotu

• Nezanecháva šmuhy a dúhový efekt na skle

• Nepoškodzuje čistené povrchy

• Nespôsobuje koróziu kovov

• Vhodná na prípravu povrchov pred tmelením a

lepením

BALENIE A SKLADOVANIE


Výrobok je balený v 400 ml sprejoch, 12 ks v kartóne.


TECHNICKÉ PARAMETREHYGIENA A BEZPEČNOSŤ


Riaďte sa pokynmi uvedenými v Karte bezpečnostných údajov. Nevdychovať pary/aerosóly. Produkt držať mimo dosahu otvoreného ohňa a zdrojov vysokej teploty. Rešpektovať pokyny a návod na užívanie uvedený na etikete obalu výrobku. Pri práci nejedzte, nepite a nefajčite. Po skončení práce si umyte ruky, prípadne ošetrite krémom.

SPÔSOB POUŽITIA, DÁVKOVANIE


Pred použitím poriadne pretrepte – pena bude bohatšia a nebude stekať zo zvislých plôch. Nastriekajte na znečistený povrch a nechajte pár sekúnd pôsobiť. Potom zotrite čistou handrou alebo papierovou utierkou.


V prípade čistenia skla alebo zrkadla doleštite suchou handrou. V prípade odstraňovania zvyškov hmyzu

z povrchu automobilov (zrkadlá, sklá, kapota) nastriekajte na znečistený povrch a nechajte pôsobiť pár minút, potom povrch umyte ako zvyšok auta.

DÁVKOVANIE


Pripravený na použitie.

POPIS


Výrobok TE 155 Temclean F je penový čistiaci a odmasťovací sprej, určený na citlivé čistenie, pretože nepoškodzuje čistené plochy. Odstraňuje odtlačky prstov, mastnotu, zvyšky po hmyze a iné organické nečistoty. Neobsahuje žiadne brúsne častice – môže sa použiť na sklenené, smaltované a plastové povrchy. Čistí: okná, zrkadlá, kancelársku a výpočtovú techniku, klávesnice, monitory, ovládacie panely strojov, telefóny, obklady a dlažbu, sedadlá z kože alebo textilu, prístrojové dosky automobilov.

Dokumenty na stiahnutie


Informačný list: TE155

bottom of page