top of page

TE 236 TEMGREASE EP BLUE

Mazací tuk na báze lítia pre vysoko zaťažované zariadenia.

TE 236 TEMGREASE EP BLUE

SPÔSOB POUŽITIA

Aplikuje sa tlakovou maznicou alebo automatickým mazacím systémom. Pred použitím vyčistite ložisko. Naplňte valivé ložisko mazivom na polovicu, pre ložiská s vysokými otáčkami do jednej tretiny. Ložiská s nízkymi otáčkami vyplňte úplne. Nemiešajte s tukom na báze iných olejov alebo zahusťovadiel. V súlade s prevádzkovými podmienkami sa musia prispôsobiť intervaly výmeny a potreba domazávania.

DÁVKOVANIE


Pripravený na použitie

POPIS

TE 236 TEMGREASE EP BLUE je tuk na báze zahusteného minerálneho oleja na báze lítia. Výrobok obsahuje antioxidanty, inhibítory korózie a prísady EP / AW. Prostredníctvom lítiového komplexného mydla je produkt vhodný pre aplikácie v mnohých teplotných rozsahoch, najmä pre aplikácie pri zvýšených teplotách. 

Vďaka zložitej štruktúre mydla získava TE 236 vysokú mechanickú stabilitu. Slúži na mazanie valivých, klzných a vnútorných ložísk, vodiacich a závitových vretien, kĺbov, ložísk kolies; na mazanie podvozkov, pre stavebné a poľnohospodárske stroje v drsnej prevádzke, pri vysokých zaťaženiach; má vylepšené použitie na vibrujúcich krytoch. Predlžuje intervaly domazávania.

TE 236 TEMGREASE EP BLUE ponúka veľmi dobrú ochranu proti korózii, je vynikajúci pri vysokých teplotách; má veľmi dobrú mechanická stabilitu, vysokú nosnosť.

Odolný voči teplotám od -20 ° C do max. + 180 °C.

LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE!

Dokumenty na stiahnutie


Informačný list:  TE236

bottom of page